о нас

CUMBA KİDS 1990 yılında giyim sektörüne bir yenilik katmak üzere TAŞLAR TEKSTİL adı altında bir aile şirketi olarak kurulmuştur.

Kurulduğu günden bu yana müşterilerine satış öncesi ve ve satış sonrası sürekli hizmet ilkesiyle kalitesine ve markasına olan inancıyla, sürekli yenilenen ve gelişen modaya uygun tasarımlar ve işinde sürekli yatırımlara imza atarak günümüze kadar devamlılığını büyük bir kararlılıkla sürdürmektedir.

CUMBA KİDS , kurulmaya başlandığı dönemden bu yana tişört ve triko üretimi üzerine fikirlerini geniş bir AR-GE çalışmasıyla birlikte yoğunlaşarak sektöre kendi tarzını yansıtmıştır. VİP STONES ve  CUMBA KİDS ,olarak  hem erkek giyim sektörüne hem de çocuk sektörüne olan çalışmalarıyla gündemde söz sahibi olan; firma unvanı olarak  M .TAŞ TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET olarak yaptığı ihracatlarıyla satış ve pazarlama alanındaki başarılı faaliyetleriyle de yurtdışında tanınmış ve yaygın olarak tercih edilen markalar haline gelmiştir.

Sektörde olan  tecrübelerimiz birikimimiz, ürünlerimizin kalitesi ve müşteri memnuniyetine olan hassasiyetimize olan güvenimizle birlikte CUMBA KİDS adı altında olarak günden güne daha yenilikçi bir hal alarak gelişmeye devam ediyoruz.Amacımız  sadece satış sırasında değil, satış sonrası da ürünlerimize olan güvencimizle birlikte ürünlerimizin arkasındayız.

коллекция

продаж

CUMBA KİDS; продолжает работать вместе со своими опытными сотрудниками.

Наша компания вместе со своим опытным персоналом работает в разных городах и местах со своими интегрированными системами, принимая во внимание потребности своих клиентов и продолжая свою производственную деятельность без ущерба для качества.

Наша компания продолжает работает практически во всех уголках нашей страны; экспорт в Россию, Польшу, Ирак, Иран, Германию, Балканы, страны Балтии и Европы.

производство

коммуникация

Контактная информация