الشركات

CUMBA KİDS 1990 yılında giyim sektörüne bir yenilik katmak üzere TAŞLAR TEKSTİL adı altında bir aile şirketi olarak kurulmuştur.

Kurulduğu günden bu yana müşterilerine satış öncesi ve ve satış sonrası sürekli hizmet ilkesiyle kalitesine ve markasına olan inancıyla, sürekli yenilenen ve gelişen modaya uygun tasarımlar ve işinde sürekli yatırımlara imza atarak günümüze kadar devamlılığını büyük bir kararlılıkla sürdürmektedir.

CUMBA KİDS , kurulmaya başlandığı dönemden bu yana tişört ve triko üretimi üzerine fikirlerini geniş bir AR-GE çalışmasıyla birlikte yoğunlaşarak sektöre kendi tarzını yansıtmıştır. VİP STONES ve  CUMBA KİDS ,olarak  hem erkek giyim sektörüne hem de çocuk sektörüne olan çalışmalarıyla gündemde söz sahibi olan; firma unvanı olarak  M .TAŞ TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET olarak yaptığı ihracatlarıyla satış ve pazarlama alanındaki başarılı faaliyetleriyle de yurtdışında tanınmış ve yaygın olarak tercih edilen markalar haline gelmiştir.

Sektörde olan  tecrübelerimiz birikimimiz, ürünlerimizin kalitesi ve müşteri memnuniyetine olan hassasiyetimize olan güvenimizle birlikte CUMBA KİDS adı altında olarak günden güne daha yenilikçi bir hal alarak gelişmeye devam ediyoruz.Amacımız  sadece satış sırasında değil, satış sonrası da ürünlerimize olan güvencimizle birlikte ürünlerimizin arkasındayız.

جمع

المبيعات

CUMBA KİDS; kendi bünyesinde yer alan deneyimli çalışanları ile birlikte çalışmasını sürdürmektedir.

Firmamız deneyimli çalışanları ile birlikte farklı şehirlerde ve lokasyonlar da kurmuş olduğu entegre sistemleri ile birlikte müşterilerinin ihitiyaçlarını göz önüne alarak kalitesinden ödün vermeksizin üretim çalışmlarını sürdürmektedir.

Yurdumuzun hemen her kesimine hitap eden firmamız; başta Rusya,Polonya Irak,İran,Almanya olmak üzere Balkan,Baltık ve Avrupa ülkelerine de ihracatına hız kesmeden devam etmektedir.

الإنتاج

للتواصل

معلومات الاتصال

 
 

اسم(إلزامي)

بريد إلكتروني (إلزامي)

موضوع

رسالة